بارگیری صفحه

پکیج اطلاعاتی شماره 2 استان خراسان شمالی

22 فروش
66.6% رضایت

1,000,000 تومان

فروش شیپ فایل محدوده های مزایده ای استان خراسان شمالی

اطلاعات کلی مزایده

اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان خراسان شمالی در قالب مزایده عمومی محدوده‌های اکتشافی، گواهی کشف و پروانه بهره‌برداری معادن استان، در نظر دارد نسبت به برگزاری مزایده یک مرحله‌ای به شماره فراخوان 5001000057000002 در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www,setadiran.ir اقدام نماید. قابل ذکر است اسناد این مزایده در اسفندماه از طریق سامانه ستاد منتشر گردید اما پس از چند روز از روی سامانه برداشته شد و مطابق با اطلاعات آگهی منتشر شده احتمالاً در تاریخ 19 فروردین 1402 مجدداً اسناد بر روی سامانه ستاد بارگذاری خواهد شد.

با توجه به اسناد ارائه شده در سامانه ستاد در مزایده استان خراسان شمالی 120 محدوده شرکت خواهند داشت (البته با توجه به تکراری بودن اسناد ارائه شده برای دو محدوده، 118 محدوده در این مزایده حاضر خواهند بود). نوع مواد معدنی اعلامی برای محدوده‌های حاضر در مزایده عبارت‌اند از: آهن، باریت، خاک صنعتی، سرب و روی، مس، فسفات، مرمریت، کلسیت، سنگ لاشه، گچ، سنگ آهک، پوکه معدنی و… .

توجه: برای شرکت در مزایده عمومی محدوده‌های معدنی به مهلت دریافت اسناد مزایده برای هر استان دقت نمایید. امکان شرکت در مزایده تنها برای اشخاص حقیقی و حقوقی که تا قبل از پایان زمان مقرر شده نسبت به دریافت اسناد مزایده از طریق کارتابل خود در سامانه ستاد اقدام نمودند، فراهم خواهد بود.

تارنمای اداره کل صمت جنوب استان خراسان شمالی: nkh.mimt.gov.ir

تاریخ‌های مهم مزایده

مطابق با اسناد ارائه شده در اسفند ماه 1401، تاریخ‌های مهم مزایده عبارت اند از:

مهلت دریافت اسناد: تا 28 فروردین 1402

مهلت ارائه پیشنهاد: تا 27 اردیبهشت1402

توافقنامه خرید پکیج‌های اطلاعاتی محدوده‌های مزایده‌ای

خرید پکیج‌های اطلاعاتی مربوط به محدوده‌های معدنی مزایده‌ای عمومی از فروشگاه مدرسه اکتشاف به منزله‌ی پذیرفتن شرایط توافقنامه می‌باشد، بنابراین ابتدا با دقت مفاد توافق نامه را مطالعه فرمایید.

✅ با توجه به رصد فرآیند اجرایی مزایده عمومی در مدرسه اکتشاف، جهت ارائه شیپ‌فایل محدوده‌ها، مقرر گردید، اطلاعات در قالب سه گروه (پکیج اطلاعاتی شماره ۱، ۲ و ۳) برای علاقمندان و متقاضیان واجد شرایط عرضه شود:

🔰 پکیج اطلاعاتی شماره ۱: داده‌های تهیه‌شده بر اساس اطلاعات “نقشه معادن” در سامانه ثبت و صدور مجوزهای معدنی (سامانه کاداستر معادن) = شیپ فایل کادر محدوده + کد شناسایی محدوده.

🔰 پکیج اطلاعاتی شماره ۲: داده‌های تهیه‌شده بر اساس اطلاعات و اسناد مزایده که از سوی سازمان صمت و سامانه ستاد ارائه می‌گردد = شیپ‌فایل کادر محدوده با مختصات دقیق + کد شناسایی محدوده + نوع مجوز + نوع ماده معدنی + مساحت محدوده.

🔰 پکیج اطلاعاتی شماره ۳: داده‌های تهیه‌شده از تلفیق پکیج‌های اطلاعاتی شماره ۱ و ۲ (گاهی اوقات به دلیل نقص اطلاعات ارائه‌شده در اسناد مزایده‌ها که از سوی سازمان صمت استان‌ها و سامانه ستاد منتشر می‌شود (نبود مختصات چارچوب محدوده معدنی)، امکان تهیه شیپ فایل محدوده‌ها با مختصات دقیق وجود نخواهد داشت، بنابراین در پکیج اطلاعات شماره ۳، جدول توصیفی داده‌های پکیج شماره ۱، مطابق با موارد عنوان شده در داده‌‌های شماره‌ ۲، تکمیل شده است).

✳️ در صورت هر گونه تغییر احتمالی در ادامه فرآیند برگزاری مزایده عمومی ۱۴۰۱، مسئولیتی بر عهده فروشنده داده‌ها نمی‌باشد.

✳️ خریدار قبل از اقدام به خرید، کیفیت داده‌های ارائه شده که به صورت نمونه و رایگان در دسترس تمامی کاربران قرار گرفته است را بررسی نموده و با آگاهی و تآیید اولیه کیفیت و صحت داده‌ها اقدام به خرید اطلاعات نموده است (پکیج اطلاعاتی شماره ۱ استان گلستان به عنوان نمونه در اختیاران کاربران و خریداران قرار گرفته است (https://t.me/expschoolshop/19)).

✅ بنا به تعرفه‌ی در نظر گرفته شده، هزینه‌ی خرید پکیج‌های اطلاعاتی به شرح زیر محاسبه می‌گردد:

🔰پکیج اطلاعاتی شماره ۱: هزینه تهیه داده‌ها به ازای هر محدوده برابر با مبلغ ۶۰.۰۰۰ ریال.

🔰پکیج اطلاعاتی شماره ۲: هزینه تهیه داده‌ها به ازای هر محدوده برابر با مبلغ ۹۰.۰۰۰ ریال.

🔰پکیج اطلاعاتی شماره ۳: هزینه تهیه داده‌ها به ازای هر محدوده برابر با مبلغ ۱۲۰.۰۰۰ ریال.

❌ امکان خرید برخی از محدوده‌های یک استان وجود ندارد و پکیج‌های اطلاعاتی به صورت مجموعه داده‌های یک استان ارائه خواهد شد.

✳️ به منظور تهیه پکیج‌های اطلاعاتی شماره ۱ و ۳، محدوده‌ها بر اساس اطلاعات موجود در سامانه کاداستر استخراج شده‌اند و بدون شک دارای مقداری خطا نسبت به رئوس اصلی و تعداد رئوس می‌باشند اما از لحاظ جانمایی در حد قابل قبولی موقعیت مکانی محدوده‌ها را مشخص می‌نمایند، فلذا تاکید می‌گردد، بررسی کیفیت داده‌های ارائه شده مطابق با نمونه‌ای که برای استان گلستان در اختیار کاربران قرار گرفته است قبل از خرید انجام گردد.

✳️ خریدار، مالک معنوی اطلاعات نبوده و مجاز به فروش آن‌ها به صورت خام نمی‌باشد (خریدار تنها در صورت اضافه نمودن الحاقیات به اطلاعات و تغییر ماهیت آن‌ها مجاز به مبادله تجاری آن‌ها خواهد بود).

سوالات متداول

چرا باید شیپ فایل محدوده‌های مزایده‌ای را خریداری کنیم؟
به دلیل اینکه محدوده‌های مزایده عمومی، به صورت فایل‌های دیچیتال (با فرمت‌های kmz، kml، shp و …) ارائه نمی‌گردند و یکی از وقت‌گیرترین مراحل برای غربالگری محدوده‌های مستعد معدنی، استخراج موقعیت مکانی آن‌ها می‌باشد.
مدت زمان اعتبار داده‌های اراده چقدر است؟
پکیج‌های اطلاعاتی ارائه شده با هدف سهولت غربالگری محدوده‌های مستعد معدنی ارائه شده است و مشخصآ تاریخ اعتبار آن‌ها تا زمان برگزاری مزایده عمومی خواهد بود. البته قابل ذکر است در اختیار داشتن دیتابیس اطلاعاتی محدوده‌های مزایده به دلیل مشخص بود برخی از مشخصات مانند نوع مجوز معدنی و نوع ماده معدنی می‌تواند برای برنامه‌های اکتشافی آینده (پتانسیل‌یابی محدوده‌های مستعد همجوار) مورد بررسی قرار گیرد.
فرمت داده‌های ارائه شده به چه صورت است؟
در پکیج‌های اطلاعاتی، داده‌ها با دو فرمت shp و kml/kmz ارائه خواهند شد.
آیا داده‌های ارائه شده دارای گارانتی می‌باشند؟
بله، داده‌های ارائه شده دارای گارانتی سه روزه می باشند. شما می‌توانید در صورت مشاهده هر گونه مغایرت با شرایط اعلامی در متن توافقنامه خرید، مراتب را حداکثر ظرف مدت 3 روز پس از زمان خرید، به ما از طریق شماره تماس 09393451885 اطلاع دهید.
آیا امکان مغایرت اطلاعات سامانه ستاد (از لحاظ تعداد) با داده‌های ارائه‌شده وجود دارد؟
بله، با توجه به اینکه گاهی اوقات اطلاعات برخی از محدوده‌ها تکراری بوده و یا مختصاتی برای آن‌ها ارائه نمی‌گردد امکان متفاوت بودن تعداد محدوده‌ها وجود خواهد داشت. قابل ذکر است در صورت وجود هر گونه مغایرت، مراتب در یک فایل PDF در کنار داده‌های پکیج اطلاعاتی به متقاضیان ارائه خواهد شد.
در صورتی که همچنان از خرید پکیج اطلاعاتی مطمئن نیستیم، چیکار کنیم؟
در صورت وجود هر گونه ابهام و یا سوال در خصوص پکیج‌های اطلاعاتی ارائه شده می‌توانید همه روزه از ساعت 09:00 الی 21:00 با شماره 09393451885 تماس بگیرید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پکیج اطلاعاتی شماره 2 استان خراسان شمالی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مشابه
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری